4 faktori, kas jāizvērtē pirms saules paneļu uzstādīšanas

Saules paneļu uzstādīšana ir lielisks ilgtermiņa ieguldījums, kas laika gaitā atmaksājas, protams, ar nosacījumu, ka izvēlētie saules paneļi ir kvalitatīvi un atbilst konkrētās mājsaimniecības prasībām. Ja arī Jūs apsverat iespēju iegādāties saules paneļus, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet 4 svarīgākos faktorus, kas pirms tam būtu jāņem vērā.

1. Elektroenerģijas patēriņš mājsaimniecībā

Lai saprastu, cik jaudīgi saules paneļi Jums ir nepieciešami, jāizvērtē elektroenerģijas patēriņš. Vērtējot šos datus un izvēloties atbilstošu jaudu, ir jāņem vērā vairāki faktori, tostarp saules paneļu darbības principi. Labāko risinājumu izvēlēties būs vieglāk, ja konsultēsieties ar speciālistiem.

2. Ēkas atrašanās vieta un jumta slīpums

Būtisks faktors saules paneļu efektīvai darbībai ir arī ēkas atrašanās vieta un jumta slīpums. Jāņem vērā tas, ka saules paneļi var tikt uzstādīti arī uz zemes.

3. Uzstādīšana

Lai nodrošinātu efektīvu saules paneļu darbību, ir svarīgi veikt tehniski pareizu uzstādīšanu. Uzticiet šo darbu zinošiem profesionāļiem!

Kad tika veikta saules paneļu uzstādīšana, projekts ir jānodod ekspluatācijā, kā arī jāsaskaņo ar vietējo būvvaldi un AS “Sadales Tīkls”.

4. Kvalitāte un garantija

Būtisks faktors ir arī saules paneļu cena. Tomēr, ņemot vērā to, ka saules paneļi ir ilgtermiņa ieguldījums, saules paneļu cena jāvērtē kopā ar kvalitāti un citiem būtiskiem faktoriem.

Pievērsiet uzmanību arī garantijas laikam un nosacījumiem. Uz saules paneļiem attiecas divu veidu garantija – ražotāja noteiktā un tehniskā. Jo kvalitatīvāki ir izvēlētie saules paneļi, jo ilgāk un labāk tie kalpos.

“Baltijas Elektro Sabiedrība” – saules paneļi visām prasībām

Aktuāla saules paneļu uzstādīšana? Ieskatieties uzņēmuma “Baltijas Elektro Sabiedrība” piedāvājumā un izvēlieties kvalitatīvu risinājumu!

“Baltijas Elektro Sabiedrība” ir viens no vadošajiem elektrovairumtirdzniecības uzņēmumiem Latvijā un vienīgais starptautiskais šāda tipa uzņēmums mūsu valstī. Šajā nozarē tas darbojas jau 30 gadus, no tiem 25 gadus ietilpstot Würth grupā.

Uzņēmums nodrošina risinājumus ārējo un iekšējo inženiertīklu un apgaismojuma izbūvei, ūdensapgādei un telekomunikācijām. Viena no jaunākajām uzņēmuma darbības jomām ir saules paneļu un parku ierīkošana. Vairāk informācijas www.be.lv.