5 fakori, ko ņemt vērā, izvēloties plastmasas logus

PVC logi mūsdienās ir populārs risinājums, tādēļ, apskatot piedāvājumu, var rasties jautājumi par piemērotāko logu izvēli. Ja arī Jūs plānojat veikt logu nomaiņu, lasiet raksta turpinājumu un uzziniet vairāk par to, kam pievērst uzmanību, lai izvēlētos labākos logus savam mājoklim.

Pareizi izvēlēti plastmasas logi ir labs ilgtermiņa ieguldījums, kas nodrošina komfortu un energoefektivitāti.

1. Dizains un krāsa

Plastmasas logu rāmji ir pieejami ne tikai klasiski baltā krāsā, bet arī citos toņos, dodot iespēju tos pielāgot gaumei un ēkas interjeram.

2. Komplektācija

Pievērsiet uzmanību arī logu komplektācijai. Vajadzības gadījumā konsultējieties ar speciālistiem, kuri ieteiks labākos risinājumus atbilstoši Jūsu vēlmēm un vajadzībām.

3. Ekspluatācijas prasības

Ņemiet vērā arī ēkas atrašanās vietu, trokšņu līmeni un citus aspektus, kas var ietekmēt logu izvēli.

4. Logu klase

Lai izvēlētie pakešu logi būtu atbilstoši arī siltumizolācijas prasībām, ir jāņem vērā logu klases. PVC logi tiek iedalīti 3 klasēs:

  • Ekonomiskās klases logi ir piemēroti vasarnīcām, dārza mājām un citām ēkām bez īpašām siltumizolācijas prasībām;
  • Standarta klases logi parasti tiek izvēlēti sērijveida dzīvojamām mājām;
  • Premium klases logi ir labs ieguldījums, ja ir paaugstinātas siltumizolācijas prasības.

Izvērtējiet savas vajadzības, lai izdarītu veiksmīgāko izvēli. Neskaidrību gadījumā konsultējieties ar speciālistiem!

5. Kvalitāte un garantija

Pievērsiet uzmanību arī logu kvalitātei un garantijas laikam. Lai gan būtisks aspekts ir arī logu cena, gaidāmās izmaksas vērtējiet kopā ar kvalitāti – logi ir ilgtermiņa ieguldījums, kur kvalitātei ir ļoti liela nozīme. Tāpat pārliecinieties par ražotāja piedāvāto garantijas laiku.

Vēl viens svarīgs faktors, lai logi labi pildītu savas funkcijas, ir tehniski pareiza logu montāža. Visdrošāk šo uzdevumu ir uzticēt profesionāļiem.

Logu Nams – kvalitatīvi logi visām prasībām

Vai ir pienācis laiks iegādāties jaunus logus? Apskatiet uzņēmuma Logu Nams piedāvājumu, kur ir pieejami pakešu logi, kā arī koka un alumīnija logi plašā klāstā un labā kvalitātē.

Logu Nams darbojas jau kopš 1999. gada, un šī ilggadējā pieredze ļauj klientiem piedāvāt mūsdienīgus un kvalitatīvus risinājumus. Uzziniet vairāk www.logunams.lv.