Dāvanu komplekts – pārsteigums ar iespēju izvēlēties

Dāvināšana ir mīlestības valoda, kurā mēs sarunājamies ar mums mīļiem cilvēkiem, draugiem un tuvākajiem kolēģiem. Savas jūtas un pieķeršanos mēs paužam ar dāvanu, kas būtībā ir kā silts apskāviens, uzmundrinājums, pateicība un visa laba vēlējums konkrētam cilvēkam. Tāpēc dāvanu izvēlei un pašam dāvināšanas notikumam mēs pievēršam tādu uzmanību.

Lai arī ikviens dāvanas saņēmējs ir individualitāte – ar savu raksturu, gaumi, īpašiem hobijiem un interesēm, brīžos, kad trūkst dāvanu ideju vai ir šaubas par dāvanas izvēli, tiek meklēti gatavi risinājumi. Dāvanu karte ir populāra un visiem zināma, taču tā var izrādīties maz atbilstoša dāvanas saņēmēja interesēm un vēlmēm. Tā var notikt visos gadījumos, kad dāvinātājs precīzi nezina, ko saņēmējs vēlas iegādāties.

Otra alternatīva – dāvanu komplekti piedāvā daudz lielāku personalizāciju un pielāgošanos saņēmēja interesēm. Šī iemesla dēļ tie kļūst arvien populārāki. Dāvanu komplekta pievilcība slēpjas vairākās būtiskās iezīmēs:

  1. Slēpts pārsteigums: dāvanu komplekti ir iespēja kombinēt atšķirīgus piedāvājumus, izveidojot personalizētu dāvanu, kas vistuvāk atbilst saņēmēja vēlmēm. Tā, piemēram, no Dāvanu Servisa sagatavotā dāvanu komplekta ar vairākiem tematiski līdzīgiem piedāvājumiem dāvanas saņēmējs var izvēlēties vienu – sev visatbilstošāko;
  2. Ērtums: dāvanu komplekts ir ērts veids kā iegūt vairākus, pievilcīgus piedāvājumus vienā dāvanas iepakojumā. Bez tam visu pakalpojumu sniedzēju kvalitāte ir pārbaudīta – nekādu nepatīkamu pārsteigumu! Atliek vien sazināties ar izvēlētā piedāvājuma pakalpojuma sniedzēju un doties Piedzīvojumā!
  3. Gatavs lietošanai: dāvanu komplekts ir gatavs dāvināšanai un ietver visu, kas nepieciešams, lai radītu īpašu piedzīvojumu vai notikumu – piemēram, lidojumu ar deltaplānu, braukšanu ar bagijiem vai atpūtu kādā no spa. Atliek vien ievadīt saņemtā dāvanu komplekta aktivizācijas kodu un veikt savu izvēli.

Dāvanu Serviss ir sagatavojis daudzveidīgu dāvanu komplektu piedāvājumu. Ienāciet www.davanuserviss.lv un izvēlieties kādu no vairāk nekā 20 dažādiem komplektiem.

Šeit ir īpaši sagatavoti piedzīvojumi jautrības un adrenalīna cienītājiem, romantiskai atpūtai divatā, sportiskai un elpu aizraujošai atpūtai dabā, kā arī īpaši sagatavots piedāvājumu klāsts ar piedzīvojumiem, kas iepriecinās dažādu vecuma bērnus, komplekti mīļajai mammai un labākajam tētim.

Ja meklējat dāvanu, tad šī ir tā reize, kad ir vērts apsvērt dāvanu komplekta iegādi no Dāvanu Serviss un uzdāvināt iespēju pašam dāvanas saņēmējam izvēlēties sev piemērotāko!