Kā iegādāties kafijas automātu atbilstoši biroja vajadzībām?

Birojam atbilstoša kafijas automāta un arī kafijas izvēle pozitīvi ietekmēs darbinieku apmierinātību ar darba apstākļiem un produktivitāti, taču vienlaicīgi automāta izvēle var būt sarežģīta, jo tā izmaksas ir jāsamēro ar biroja kafijas dzeršanas paradumiem, konkrētā kafijas automāta tehniskajiem parametriem, jaudu un kopšanas prasībām. Izvēli var atvieglot gan profesionāla kafijas speciālista konsultācija, gan kafijas automāta darbības izmēģinājums reālās ikdienas situācijās īstermiņa nomā. Tādēļ birojiem kafijas salons “Kafo” piedāvā īpašu kafijas automāta nomas pakalpojumu, kas iekļauj gan konsultācijas un darbinieku apmācību, gan kafijas pupiņu vai kapsulu iegādi un servisa pakalpojumus.

Kādēļ ir būtiski pārliecināties par kafijas automāta jaudu?

Jo atbilstošāka ikdienas kafijas dzeršanas paradumiem būs izvēlētā kafijas automāta jauda, jo ilglaicīgāk tas kalpos. Būtisks rādītājs kafijas automāta izvēlē ir paredzamā lietošanas intensitāte un biežums – lietotāju un dienā pagatavojamo tasīšu skaits.

Lieljaudīgāki kafijas automāti var tikt lietoti intensīvāk –  tie īsā laikā pagatavos daudz vairāk aromātisko dzērienu, jo to jauda ļauj pagatavojot vairākus kafijas dzērienus vienlaicīgi.

“Kafo” klāstā ir pieejami dažādas funkcionalitātes un jaudas kafijas automāti, sākot no mazizmēra kapsulu kafijas automātiem līdz pusautomātiskajiem un automātiskajiem kafijas automātiem birojiem ar 15, 25, 40 vai 80 darbiniekiem.

Vai kafijas dzērienu dažādībai ir nozīme?

Aromāta un garšas izjūtas ir ļoti individuālas, tādēļ kafija birojam nozīmē arī to, ka kafijas automātam neatkarīgi no tā veida un funkcionalitātes ir jāspēj piedāvāt daudzveidīgs pagatavojamo kafijas dzērienu klāsts no vienkāršas melnas kafijas līdz dažādiem kafijas dzērieniem ar piena putām.

Jo lielāks ir biroja kafijas mīļu kolektīvs, jo svarīgāka kļūst iespēja pagatavot daudzveidīgākus kafijas dzērienus. Ja pusautomātiskajos un automātiskajos kafijas automātos dzērienu dažādību palīdz nodrošināt izvēļu funkcionalitāte, tad kapsulu kafijas automātos – kafijas kapsulu sastāvs.

“Kafo” salonā, izvēloties piemērotāko kafijas automātu divu nedēļu izmēģinājumam vai īstermiņa nomā, vienuviet būs pieejama arī plaša kafijas pupiņu vai kafijas kapsulu izvēle.

“Kafo” biroja kafijas risinājums ietver ne tikai finansiāli izdevīgus piedāvājumus, bet arī biroja ikdienu atvieglojošus lietošanas noteikumus. Lai iegūtu vairāk informāciju par kafijas piedāvājumu birojiem, ieskatieties salona mājas lapā www.kafo.lv.