Kā izvēlēties saulesbrilles?

Tuvojas pavasaris, un daudziem tas liek domāt par jaunu saulesbriļļu iegādi. Neapšaubāmi, saulesbrilles šobrīd ir pieejamas plašā klāstā, ļaujot ikvienam izvēlēties savām vajadzībām un gaumei atbilstošākās. Tomēr plašais saulesbriļļu klāsts var radīt arī apjukumu – ko ņemt vērā, izvēloties saulesbrilles sievietēm un vīriešiem? Kur tās labāk iegādāties? To uzzināsiet raksta turpinājumā!

Dažādas saulesbrilles – dažādi mērķi

Saulesbriļļu galvenā funkcija ir aizsargāt acis no kaitīgā UV starojuma. Lai atrastu piemērotākās saulesbrilles, ir jāizvērtē, kādam mērķim tās ir paredzētas.

  • Svarīgs aspekts, kas jāņem vērā, ir gaismas caurlaidība. Saulesbrilles tiek iedalītas četrās kategorijās – pirmās un otrās kategorijas brilles piemērotas ikdienas lietošanai, savukārt trešās un ceturtās – aktīvai atpūtai. Svarīgi gan atcerēties, ka ar ceturtās kategorijas saulesbrillēm ir aizliegts vadīt automašīnu, jo to gaismas caurlaidība ir tikai 3 – 8 %;
  • Tādām sportiskām aktivitātēm kā riteņbraukšana un skriešana ir piemērotas izturīgas, bet vieglas saulesbrilles, kas labi pieguļ sejai. Tāda veida brilles pasargā ne tikai no kaitīgajiem ultravioletajiem stariem, bet arī no putekļiem, gružiem un vēja, sniedzot maksimālu komfortu;
  • Saulesbrilles ar polarizētajām lēcām ir īpaši piemērotas vadot automašīnu un pavadot laiku pie ūdens, jo tās samazina atspīdumu no dažādām virsmām, līdz ar to mazinās arī apžilbšanas risks.

Kas attiecas uz saulesbriļļu lēcu tonējumu, to var izvēlēties atbilstoši savai gaumei, jo UV filtrs ir iestrādāts visās lēcās, neatkarīgi no tā, kāds ir tonējums. Ieteicams izvēlēties saulesbrilles sievietēm un vīriešiem ar lielākām lēcām, kas pasargā ne tikai acis, bet arī ādu ap tām.

Cilvēkiem, kuri ikdienā nēsā koriģējošās brilles, laba izvēle būs optiskās saulesbrilles vai fotofromās brilles.

Kur iegādāties saulesbrilles?

Lai būtu pārliecība par saulesbriļļu kvalitāti, drošāk ir tās iegādāties optikas salonos vai specializētās tirdzniecības vietās.
Saulesbrilles sievietēm un vīriešiem plašā izvēlē ir pieejamas internetā – www.lensor.eu. Lensor – tā ir iespēja izvēlēties kvalitatīvas saulesbrilles no labākajiem ražotājiem.

Nevar noliegt, ka svarīgs aspekts ir ne tikai saulesbriļļu atbilstība kvalitātes standartiem, bet arī to stils, jo saulesbrilles sievietēm un vīriešiem kalpo arī kā aksesuārs. Klientu ērtībām Lensor interneta vietnē ir pieejama arī virtuālās pielaikošanas funkcija, kas palīdz izvēlēties labāko risinājumu! Ieskatieties www.lensor.eu.