Kāda materiāla gultas veļu izvēlēties?

Pilnvērtīgs miegs ir viens no svarīgākajiem labas dzīves kvalitātes priekšnoteikumiem. Un te svarīga ne tikai pati gulta un matrača izvēle, bet arī sega, spilvens un gultas veļa. Izvēles iespējas mūsdienās ir ļoti plašas – gan dūnu segas, gan citu materiālu izstrādājumi, dažādu veidu spilveni un gultas veļa. Nozīmīgs faktors, kas jāņem vērā, izvēloties atbilstošus risinājumus, ir materiāli un to īpašības. Lasiet tālāk un uzziniet, kādu materiālu gultas veļa ir populārākā, un ko ņemt vērā, to izvēloties!

Kokvilna

Viens no populārākajiem gultas veļas materiāliem ir kokvilna. Tā ir mīksta, izturīga un gaisa caurlaidīga. Kokvilnas gultas veļa ir pieejama dažādos toņos un dizainos, kas ļauj izvēlēties katra gaumei atbilstošāko.

Lins

Populāra izvēle mūsdienās ir arī lina gultas veļa. Tā ir veselībai draudzīga – materiālam piemīt antibakteriālas un termoregulējošas īpašības. Un tas vēl nav viss – lina gultas veļa ir arī ilgmūžīga – pareizi kopjot, tā kalpos daudzus gadus. Salīdzinājumā, piemēram, ar kokvilnu, lina audums ir izturīgāks un stingrāks.

Satīns

Satīns ir audums, kas austs no kokvilnas šķiedras. Satīna gultas veļa ir piemērota tiem, kuri novērtē greznību un komfortu – tā ir patīkama saskarē ar ādu un neizraisa alerģijas. Šī materiāla gultas veļa ir īpaši piemērota siltajai sezonai, jo sniedz patīkami atvēsinošu efektu.

Zīds

Arī zīda gultas veļa ir izsmalcināta izvēle. Turklāt šis materiāls atstāj labvēlīgu ietekmi ne tikai uz miega kvalitāti, bet arī uz veselību kopumā. Zīds ir antialerģisks materiāls, kas novērš putekļu ērcīšu, pelējuma sēnītes un baktēriju vairošanos.

Laba gultas veļa saldam miegam – Spilvenunams.lv

Ja ir pienācis laiks iegādāties jaunu gultas veļu, zīda spilvendrānas, spilvenu, segu, ieskatieties uzņēmuma Spilvenu Nams piedāvājumā, kur noteikti atradīsiet visu vajadzīgo saldam miegam.

Piedāvājumā ir dažādu materiālu gultas veļa, spilveni dažādām prasībām, kā arī segas plašā izvēlē – pieejamas gan dūnu segas, gan zīda un citu materiālu segas. E- veikalā atradīsiet arī pledus, virsmatračus, halātus, dvieļus un daudzus citus risinājumus komfortablai atpūtai. Izvēlēties labāko daudzveidīgajā Spilvenu Nams preču klāstā!