Ko ņemt vērā, izvēloties siltināšanas materiālus?

Plānojot ēkas siltināšanas darbus, liela nozīme ir siltināšanas materiālu izvēlei. Šobrīd ir pieejami dažāda veida siltināšanas materiāli, kas dod iespēju katram izvēlēties savām vajadzībām un prasībām atbilstošu risinājumu.

Lai izvēlētos piemērotākos materiālus, ir jāizvērtē ēkas stāvoklis – vai nepieciešams siltināt visu ēku, vai tikai daļu no tās, piemēram, bēniņus? Tāpat ir jāizvērtē dažādu siltināšanas materiālu īpašības.

Noteikti jāņem vērā arī apkures sistēmas veids un materiālu piemērotība konkrētajai ēkai. Ja rodas kādas šaubas, konsultējieties ar zinošiem speciālistiem.

“Vides Tehnika” – kvalitatīvi siltināšanas materiāli

Ja ir nepieciešami siltināšanas materiāli, apskatiet uzņēmuma “Vides Tehnika” piedāvājumu un izvēlieties risinājumu atbilstoši Jūsu prasībām.

  • Akmens vate ir mūsdienās plaši pielietots siltināšanas materiāls. Tas ir efektīvs un nodrošina labu temperatūras regulāciju telpās;
  • Ekovate, savukārt, ir ekoloģisks un ērti izmantojams materiāls;
  • Mūsdienīgs risinājums ir minerālvate, kas izceļas ar kvalitāti un ilgtspējību.

Nepieciešamības gadījumā “Vides Tehnika” speciālisti konsultēs un ieteiks labākos risinājumus!

Apkures sistēmu piedāvājums

Būvmateriālu veikals “Vides Tehnika” piedāvā arī apkures sistēmas un citus risinājumus mājokļa labiekārtošanas darbiem. Siltumsūkņi, dažāda veida apkures katli, kā arī citi siltumapgādes risinājumi, kā arī apkures sistēmas montāža – to visu piedāvā būvmateriālu veikals Videstehnika.lv.

Lai izvēlētos piemērotāko apkures sistēmu, ir jāņem vērā vairāki faktori – gan mājas veids un platība, gan pieejamais budžets un individuālās prasības. Pieejamas gan manuālās, gan autonomās apkures sistēmas, tādēļ ir jāņem vērā arī dzīvesveids un paradumi, kā arī iespējas uzglabāt kurināmo. Izvērtējiet dažādas iespējas, finansiālās iespējas un sistēmu apkopes prasības, lai izvēlētos veiksmīgāko un ilgtspējīgāko risinājumu!

Piedāvājumā ir arī OSB plāksnes, kas ir pieprasīts un plaši izmantots materiāls remontdarbos un celtniecībā. Skaidu plāksnes ir pieejamas dažādos izmēros un biezumos – apskatiet piedāvājumu un izvēlieties vajadzīgo tieši sev!

Piedāvājumā ir arī profesionāļu konsultācijas, celtniecības pakalpojumi, kā arī vides apsaimniekošanas pakalpojumi.

Uzņēmums “Vides Tehnika” tika dibināts 2008. gadā, un šodien tas ir viens no vadošajiem savas nozares uzņēmumiem Latvijā. Tā misija ir piedāvāt ilgtspējīgus un profesionālus tehniskos risinājumus. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.videstehnika.lv.