Kur meklēt labākos gardumus svētkiem un ikdienai?

Svaigi, tikko cepti pīrādziņi, mutē kūstoši kruasāni, gardas smalkmaizītes – šos un vēl citus konditorejas izstrādājumus ceļam galdā svētkos un arī ikdienā. Lai arī šādus gardumus piedāvā dažādas beķerejas, svarīgi aspekti ir garša, kvalitāte un izejvielas. Ja vēlaties iepriecināt sevi un savus viesus ar gardiem, no dabīgām izejvielām gatavotiem konditorejas izstrādājumiem, beķereja Franču Maize ir īstā vieta, uz kurieni doties.

Uzticieties kvalitātei

Franču Maize ir konditoreja Rīgā, kas jau 25 gadus lutina ar gardumiem – kūkām, tortēm, cepumiem un smalkmaizītēm, kā arī plašu citu ēdienu klāstu mājīgajā kafejnīcā Matīsa ielā vai ar piegādi uz jebkuru klienta izvēlētu vietu.

Viena no konditorejas vērtībām ir kvalitāte, kas nozīmē, ka produkcijas gatavošanā tiek izmantotas tikai dabīgas izejvielas. Piedāvājumā ir gan klasiskas, gadu gaitā nemainīgas garšu kombinācijas, gan pilnīgi jaunas garšas – līdz ar to katrs var izvēlēties savai gaumei piemērotāko.

Franču Maize piedāvā daudzveidīgu produkciju dažādām dzīves situācijām – gan maltītei ģimenes vai kolēģu lokā, gan viesu uzņemšanai.

  • Smalkmaizītes un bulciņas garšīgiem mirkļiem ikdienā un svētkos;
  • Tortes un kūkas pēc pasūtījuma skaistākajiem dzīves notikumiem;
  • Sāļie un saldie kliņģeri dažādām gaumēm;
  • Pīrāgi un rauši svētku reizēm un ikdienas kafijas pauzēm;
  • Saldie un sāļie cepumi;
  • Uzkodas svētku galdam un pasākumiem.

Klientu ērtībām tiek nodrošināta arī pasūtījumu piegāde, kas ir ērts un ātrs veids, kā saņemt nepieciešamos gardumus.

Viss Jūsu banketam

Franču Maize ir laba iespēja arī tad, ja tuvojas svētki vai bankets. Beķerejas piedāvājumā ir viss, ko vien varat vēlēties – ne tikai uzkodas, bet arī banketu organizēšana klientu izvēlētajā vietā.

Ilggadējā pieredze ļauj nodrošināt kvalitāti un teicamu servisu – uzņēmuma organizētie banketi ir labi novērtēti un daudzi klienti izvēlas atkārtotu sadarbību. Franču Maize būs lielisks palīgs arī tad, ja plānojat pasākumu neformālā gaisotnē. Konditorejas meistari parūpēsies par gardām uzkodām un konditorejas izstrādājumiem atbilstoši Jūsu gaumei un prasībām. Ieskatieties un uzziniet vairāk – www.francumaize.lv.