Kvalitatīvs vējstikla remonts – Carglass

Rūpes par savu automašīnu ir viens no uzdevumiem, par ko jādomā katram, kurš vēlas izbaudīt drošus un komfortablus braucienus ar savu auto. Kā zināms, profilaktiskā auto apkope vienmēr ir izdevīgāka un prasa mazāk pūļu nekā automašīnas remonts, tomēr reizēm ir situācijas, kad no remonta izvairīties nav iespējams.

Viens no tipiskiem bojājumiem ir plaisa vējstiklā, kas visbiežāk rodas vasaras sezonā. Bojājuma novēršanu ieteicams uzticēt profesionāļiem – tas palīdzēs izvairīties no lielākām problēmām vēlāk. Pamanot bojājumu auto stiklā, ir svarīgi rīkoties savlaicīgi – pretējā gadījumā plaisa var kļūt lielāka.

Ja ir aktuāls vējstikla remonts, palīdzēs Carglass zinošie speciālisti, kuri, izmantojot kvalitatīvākos instrumentus un mūsdienīgākās tehnoloģijas, spēj nodrošināt labāko rezultātu katrā situācijā.

Lai arī vējstikla remonts ļauj ietaupīt laiku un naudu, ir situācijas, kad bez tā nomaiņas neiztikt. Servisa darbinieki novērtē katru situāciju, iesakot labāko un ilgtspējīgāko risinājumu – stikla remontu vai maiņu.

Teicams serviss

Carglass piedāvājumā ir ne tikai vējstikla remonts un maiņa, bet arī vairāki citi pakalpojumi:

  • Sānu stiklu nomaiņa. Darbs tiek veikts ar piemērotiem instrumentiem un oriģinālā ražotāja standartiem atbilstošs stikls;
  • Aizmugurējā stikla nomaiņa. Ja ir radusies plaisa aizmugurējā automašīnas stiklā, tas visbiežāk ir jānomaina;
  • Kalibrēšana. Ja automašīnai ir ADAS sistēma, pēc vējstikla nomaiņas ir nepieciešama tās kalibrēšana. Arī par to parūpēsies Carglass speciālisti.

Kas būtiski – Carglass sadarbojas arī ar lielākajiem apdrošinātājiem, dodot iespēju autovadītājiem saņemt ar auto stikla maiņu un remontu saistītus pakalpojumus, ko sedz KASKO polise.

Kādēļ izvēlēties Carglass?

Ir vairāki iemesli, kādēļ Carglass ir laba izvēle:

  • Zinošie uzņēmuma speciālisti var salabot vai nomainīt jebkuru stiklu – neatkarīgi no auto modeļa vai ražošanas gada;
  • Katrs gadījums tiek rūpīgi izvērtēts, vispirms izskatot iespēju veikt stikla remontu, tādā veidā ietaupot klienta laiku un naudu;
  • Carglass var parūpēties arī par apdrošināšanas dokumentu kārtošanu;
  • Servisa speciālisti ir apguvuši visas vajadzīgās profesionālās iemaņas, lai sniegtu augstas kvalitātes pakalpojumus;
  • Carglass ir daļa no Belron – pasaulē vadošās transportlīdzekļu stiklu nomaiņas un remonta kompānijas, kas strādā 35 valstīs.

Apmeklējiet www.carglass.lv, lai uzzinātu vairāk!