Logu izvēle mājoklim: Ko ņemt vērā?

Kad pienāk laiks izvēlēties jaunus logus savam mājoklim, izdarīt īsto izvēli var arī nebūt tik vienkārši. Piedāvājums mūsdienās ir diezgan plašs. Kurš būs labākais ilgtermiņa risinājums? Viens no būtiskākajiem faktoriem, kam pievērst uzmanību, bez šaubām, ir logu cena, tomēr ir jāņem vērā arī kvalitāte un izvēlētā materiāla īpašības.

PVC logi

Populāra izvēle mūsdienās ir plastmasas logi. Tie ir funkcionāli, izturīgi, viegli kopjami un pieejami arī cenas ziņā. Ja interesē PVC logi, uzmanība jāpievērš to siltumizolācijas īpašībām un klasei.

Tā, piemēram, ekonomiskās klases plastmasas logi ir piemēroti ēkām bez īpašām siltumizolācijas prasībām, piemēram, dārza mājām un vasarnīcām. Savukārt uzlabotā varianta PVC logi parasti tiek uzstādi daudzdzīvokļu namos. Īpašas energoefektivitātes prasības apmierina energoefektīvie logi, kas ir labs ieguldījums, ja ir aktuāli samazināt apkures izmaksas.

Koka logi

Dabīgo materiālu cienītājiem patīk koka logi. Tā ir klasiska vērtība, kas, šķiet, būs aktuāla vienmēr. Koka logi ir ilgtspējīgi, tomēr, izvēloties šo variantu, iepriekš ir jānoskaidro, vai koka rāmji ir apstrādāti ar īpašo aizsardzības līdzekli, kas mazina vides ietekmi un ļauj saglabāt logu sākotnējo izskatu un funkcionalitāti arī ilgtermiņā.

Alumīnija logi

Piedāvājumā ir arī alumīnija logi. Tie ir izturīgi, ar lakonisku dizainu un ir pieejami dažādos toņos. Iespējams izgatavot lielākas alumīnija logu konstrukcijas, kas tos padara par populāru izvēli arī birojos un citās sabiedriskās celtnēs.

Izvēlei tiek piedāvāti arī kombinētie koka – alumīnija logi, kas apvieno abu šo materiālu labākās īpašības.

Pirms logu izvēles pārliecinieties par garantiju, kā arī, vai piedāvājumā ir logu montāža – to vislabāk ir uzticēt profesionāļiem. Ja rodas šaubas par labāko logu izvēli, konsultējieties ar speciālistiem.

“Labo Logu Aģentūra” – kvalitatīvi logi un logu montāža

Gan plastmasas logi, gan citu materiālu logi ir pieejami uzņēmuma “Labo Logu Aģentūra” piedāvājumā. Tā ir iespēja izvērtēt savas vajadzības, konsultēties ar zinošiem speciālistiem un izvēlēties savām vajadzībām atbilstošāko risinājumu.

“Labo Logu Aģentūra” visiem logiem nodrošina 5 gadu garantiju un ir pieejama arī tehnoloģiski pareiza logu montāža. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.labologuagentura.lv.