Mēbeles pēc pasūtījuma – ko svarīgi zināt?

Lai arī dažāda veida mēbeles ir pieejamas diezgan plašā klāstā, ne vienmēr standarta mēbeļu piedāvājumā ir iespējams atrast nepieciešamo – īpaši, ja telpa, kurai mēbeles vajadzīgas, pati par sevi ir nestandarta. Tādos gadījumos laba opcija ir mēbeles pēc pasūtījuma, kas ļauj īstenot ieceri atbilstoši vēlmēm un vajadzībām.

Mēbeļu ražotāji, ņemot vērā dažādās klientu vajadzības, piedāvā plašu individuāli izgatavotu mēbeļu klāstu – iebūvējamās virtuves, iebūvētie skapji, plaukti un galdi, kas ir tikai daži no projektiem, ko var īstenot, ņemot vērā klienta individuālās prasības. Arī plašais materiālu un furnitūras klāsts ļauj sasniegt labākos kvalitātes un dizaina standartus – protams, ar nosacījumu, ka mēbeļu izgatavošana tiek uzticēta zinošiem un uzticamiem meistariem, kas savu darbu veic atbilstošā kvalitātē.

Sāciet ar plānošanu

Pirms pasūtījuma noformēšanas ir jāveic rūpīga plānošana. Apdomājiet savas vēlmes, vajadzības un iespējas, ņemot vērā ne tikai dizainisko izpildījumu, bet arī nepieciešamo mēbeļu funkcionalitāti. Liela nozīme ir arī izvēlētajiem materiāliem – tā, piemēram, ja ir nepieciešamas virtuves mēbeles pēc pasūtījuma, izvēlieties viegli kopjamus un izturīgus materiālus.

Lai būtu pārliecība par to, ka, piemēram, pasūtītais iebūvējamais skapis patiešām iederēsies tam paredzētajā vietā, ne tikai jāieplāno tā atrašanās vieta, bet arī jāveic precīzi mērījumi. Ja rodas šaubas par mērījumu precizitāti, uzticiet šo darbu speciālistiem. Tas palīdzēs izvairīties no nepatīkamiem pārsteigumiem.

Santas Mēbeles – kvalitāte un teicams serviss

Aktuāla virtuves iekārtas izgatavošana pēc individuāla pasūtījuma vai jebkuras citas mēbeles pēc pasūtījuma? Bet varbūt ir pienācis laiks iegādāties iebūvējamo skapi, kas ideāli iederēsies Jūsu garderobē? Ieskatieties uzņēmuma Santas Mēbeles piedāvājumā, lai ar zinošo meistaru palīdzību īstenotu savas ieceres.

Santas Mēbeles ir strauji augošs individuālu mēbeļu ražotājs, kas īpašu uzmanību pievērš kvalitātei – gan izvēlēto materiālu, gan izpildījuma ziņā. Mēbeļu ražošana notiek ievērojot augstākos kvalitātes standartus, lai ikviens klients saņemtu prasībām atbilstošu un ilgtspējīgu risinājumu.

Uzņēmums specializējas virtuves mēbeļu izgatavošanā, taču piedāvājumā ir arī individuāli risinājumi iebūvēto skapju, garderobju skapju, vannas istabu un citu telpu iekārtojumā. Lai sasniegtu teicamu rezultātu, pieredzējušie meistari ieteiks arī labākos santehnikas, tehnikas un darba virsmu risinājumus. Ieskatieties un uzziniet vairāk www.santasmebeles.lv.