Tējas veikals PLŪKT – dabas daudzveidība vienuviet

Tēja ir brīnišķīga dabas velte, kas ļauj ne tikai izbaudīt dažādas garšas nianses, bet arī var sniegt dziedinošu efektu. Pieejamā daudzveidība ļauj atrast katra vēlmēm un vajadzībām piemērotu tēju.

Īpaša kategorija ir zāļu tējas, kas smaržo pēc vasaras un ziedošām pļavām. Ja arī Jūs vēlaties papildināt savu tēju plauktu ar vērtīgām, tepat Latvijā vāktām tējām, lasiet raksta turpinājumu un iepazīstieties ar tējas veikala PLŪKT piedāvājumu.

PLŪKT – vairāk nekā tēja

PLŪKT ir Premium Ziemeļu augu tējas zīmols. Tā nozīmīgākās vērtības ir ilgtspējība un kvalitāte.

PLŪKT tējas nams atrodas Madonas novada Praulienā – skaistā un gleznainā vietā, kur arī tiek vāktas un lolotas veikala piedāvājumā esošās tējas.

PLŪKT komanda lepojas ar vairākiem nozīmīgiem sasniegumiem un apbalvojumiem. Kvalitāti apliecina arī tas fakts, ka bioloģiski sertificētās tējas ir iecienījuši ne tikai vietējie – tās tiek eksportētas uz 22 pasaules valstīm!

PLŪKT tējas veikals – izvēlieties savu īsto garšu

PLŪKT tējas veikals internetā ļauj ātri un vienkārši apskatīt piedāvājumu un izvēlēties savu iecienīto garšu mundriem rītiem vai mierpilniem vakariem.

Varbūt par Jūsu favorīti kļūs tēja Blossom. Tās viegli saldā garša apvieno Ziemeļu savvaļas pļavu un mežu košākos ziedus, kas atgādinās par silto vasaru visa gada garumā. Bet, iespējams, Jūs uzrunās unikālā vakara tēja WHITE NIGHT, kas piedāvā bagātīgu garšu buķeti un saldenu pēcgaršu. Kā jau saka priekšā nosaukums, tējai ir nomierinoša iedarbība, tā ir piemērota baudīšanai pēcpusdienā un vakarā.

Ja esat klasisku vērtību cienītājs, Jums patiks iespēja iegādāties labi zināmo liepziedu tēju, daudzu iecienīto pelašķu tēju vai atsvaidzinošo piparmētru tēju.

Tējas veikals piedāvā arī dāvanu komplektus – tas ir lielisks veids, kā iepriecināt tējas cienītāju, kurš novērtē kvalitāti un ilgtspējību.

Un tas vēl nav viss – PLŪKT aicina visus interesentus uz īpašu meistarklasi, kas ļauj piedzīvot izzinošus mirkļus Ziemeļu tēju pasaulē. Meistarklases laikā PLŪKT komanda dalīsies ar zināšanām par tēju un atklās izcilas tējas pagatavošanas noslēpumus. Ieskatieties, lai uzzinātu vairāk – www.plukttea.com.