Terases būvniecība – Ko ņemt vērā?


Tuvojoties pavasarim, daudzi privātmāju īpašnieki sāk domāt par piemājas teritorijas labiekārtošanu. Lielisks dārza papildinājums ir terase. Ja apsverat terases būvniecību, ir jāizvērtē gan piedāvājums, gan vairākas nianses, kas ļaus izvēlēties piemērotāko risinājumu.

Terašu veidi

Terasi var būvēt pie dzīvojamās mājas kā ēkas papildinājumu vai kā atsevišķu būvi dārzā. Jāņem vērā – ja terase ir saistīta ar māju unh tā ietilpst kopējā apbūves laukumā, līdz ar to palielinās ēkas kadastrālā vērtība un nekustamā īpašuma nodoklis. Svarīgi – šāda tipa terases būvniecība ir jāsaskaņo būvvaldē.

Terasei, kas nav saistīta ar ēku, būvniecības dokumenti vairumā gadījumu nav vajadzīgi, tomēr ir ieteicams konsultēties pašvaldības būvvaldē, lai izvairītos no nepatīkamiem pārsteigumiem vēlāk.

Ko ņemt vērā, izvēloties terasi?

Izvēloties piemērotāko risinājumu savam dārzam, ir jāņem vērā vairāki faktori. Svarīgi izvēlēties stabilu, kvalitatīvu terases pamatu, kas var izturēt tās svaru. Tāpat ir jāizvēlas piemēroti terases dēļi, kas ir izturīgi pret laikapstākļu ietekmi un ilgstoši spēj saglabāt sākotnējo izskatu. Nozīme ir arī terases dizainam – jāņem vērā ne tikai gaume, bet arī kopējais teritorijas iekārtojums.

Labas koka terases – VT TIMBER

Ja meklējat labus risinājumus terases būvniecībai, ieskatieties uzņēmuma VT TIMBER piedāvājumā, kur atradīsiet:

  • Terases no dažādiem materiāliem – pieejami terases dēļi no egles, lapegles un priedes;
  • Terases dažādos izpildījumos – terases dēļi ir pieejami dažādos izmēros, piedāvājumā arī atšķirīgi terases dizaina risinājumi.

Komplektācijā ietilpst visi terases būvniecībai vajadzīgie elementi un furnitūra.

Izvēloties VT TIMBER, Jums nebūs jāuztraucas par projekta īstenošanu, jo par to parūpēsies zinošie uzņēmuma speciālisti. Piedāvājumā ietilpst pasūtījuma sagatavošana un piegāde, pamatu izveide un terases uzstādīšana.

Kādēļ izvēlēties VT TIMBER? Pirmkārt, tā ir kvalitāte – terases tiek izgatavotas no rūpīgi atlasītiem materiāliem. Būtisks aspekti ir arī pievilcīgās cenas un precīzā pasūtījuma izpilde.
Ieskatieties daudzveidīgajā piedāvājumā, lai izvēlētos savu terasi! Izvēlei ir arī cita veida kokmateriāli – apdares, žoga, pirts dēļi, kā arī gatavi produkti – dārza mājas, lapenes, piebūves. Uzziniet vairāk uzņēmuma interneta vietnē www.vttimber.lv.