Vizīte pie optometrista – kādēļ svarīga un ko ņemt vērā?

Lai pilnvērtīgi parūpētos par savu redzi un acu labsajūtu, ir svarīgi veikt regulāras redzes pārbaudes. Tas ļaus savlaicīgi pamanīt un novērst problēmas. Profilaktisko redzes pārbaudi ir ieteicams veikt vismaz reizi divos gados. Ja nav nekādu sūdzību, redzi pārbaudīt var pie optometrista.

Optometrists ir acu aprūpes speciālists, kurš novērtē acu veselības stāvokli, nepieciešamības gadījumā izraksta redzes korekcijas līdzekļus un konsultē par to pareizu lietošanu. Ja redzes pārbaudes laikā tiek konstatēti lielāki sarežģījumi, optometrists nosūta pie acu ārsta.

Kā izvēlēties optometristu?

Optometristi strādā dažādos optikas salonos un redzes pārbaudes centros. Izvēloties savu acu aprūpes speciālistu, domājiet ilgtermiņā – īpaši, ja Jūs lietojat brilles vai kontaktlēcas. Sadarbojoties ar vienu speciālistu ilgtermiņā, būs vienkāršāk izsekot dinamikai un pamanīt būtiskas nianses.

Kas jāzina pirms vizītes?

Uz vizīti pie optometrista ņemiet līdzi briļļu vai kontaktlēcu receptes, kā arī iepriekšējo izmeklējumu rezultātus, ja tādi ir. Svarīgi ir arī informēt speciālistu par savu kopējo veselības stāvokli un medikamentiem, ko lietojat ikdienā. Tas ir svarīgi, lai redzes pārbaudes rezultāti būtu precīzi.

Tāpat būtiski pārbaudi ir veikt tad, kad acis ir atpūtušās – no rīta vai brīvdienā. Izņēmums ir situācijas, kad sūdzības rodas tieši saguruma stāvoklī, piemēram, pēc saspringtas dienas pie datora. Par piemērotāko laiku vizītei konsultējieties ar optometristu!

Redzesparbaude.lv – labākie acu aprūpes speciālisti vienuviet

Ja ir pienācis laiks redzes pārbaudei, ieskatieties interneta vietnē www.redzesparbaude.lv, kur atradīsiet informāciju par tuvāko redzes pārbaudes vietu un varēsiet pieteikties vizītei pie izvēlētā speciālista.

OC VISION ir lielākais acu aprūpes uzņēmums Baltijā. Tas nodrošina pilnvērtīgu un mūsdienīgu redzes un acu veselības diagnostiku. Uzņēmuma partneru tīklā ir redzes pārbaudes vietas visā Latvijā, kur, izmantojot modernas iekārtas, par acu veselību rūpējas zinoši un pieredzējuši speciālisti.

OC VISION partneru tīklā ir tādi zināmi un iecienīti optikas veikali kā OptiO, Vision Express, VIZIONETTE un citi. Apskatiet piedāvājumu www.redzesparbaude.lv, lai izvēlētos sev aktuālo pakalpojumu kādā no 49 labākajiem Latvijas optikas veikaliem ātri un vienkārši! Šeit sev ērtu laiku un vietu atradīs ikviens!